פריצה הינה אחד הפשעים השכיחים ביותר בארץ ובעולם ואנו ב- מבינים שהעלות במקרה שכזה אינה רק הנזק הכספי, אלא הצלקת והפגיעה בפרטיות שהיא מותירה.

מערכות האזעקה שלנו מהוות הרתעה יעילה ומוכחת כנגד פורצים ומציעות הגנה לביתך 24/7, גם כאשר אתם בתוך הבית עם היקרים לכם מכל! מערכות האזעקה ניתנות לשליטה מהטלפון הנייד ומכל מקום בעולם וכאשר ההתקנה מתבצעת ע”י מתקין מוסמך, ההגנה על הנכס שלך הינה מקסימלית מחד ובעלת מינימום התראות שווא מאידך. מערכת האזעקה עוזרת לשמירה על הבית כאשר אתם מחוצה לו, בזמן שאתם ישנים ואפילו מסוגלת להיות דרוכה בזמן שאתם מבצעים מטלות בית או עובדים בתוכו ותשומת לבכם מוסתת מאפשרות הפריצה.

๏ שמירה על חפצי ערך

๏ שמירה על חפצי ערך

זהו, כמובן, היתרון שרוב האנשים חושבים עליו מיד כאשר מדברים על מערכות אזעקה. כולנו מכירים לפחות מישהו אחד שגנבו לו חפצי אלקטרוניקה יקרים או אישיים, תכשיטים או פריטים אחרים בעלי ערך גבוה, אך הטרגדיה האמיתית היא כאשר הפריט הוא בעל ערך סנטימנטלי גבוה, נדיר או יחיד במינו או ירושה משפחתית שאין לה תחליף. למערכת האבטחה הביתית יש צופר פנימי וחיצוני שמרתיע את הפורצים בידיעה שמערכת האזעקה מחוברת למוקד שמירה או מתריע לבעלי הבית ובנוסף, גורם לשכנים או לסקרנים להעיף מבט ולהתקרב לנכס כדי לברר את פשר האזעקה.

๏ שליטה ובקרה מרחוק

๏ שליטה ובקרה מרחוק

רוב מערכות האזעקה היום, מאפשרות שליטה מרחוק בעמצעות הטלפון הנייד. ניתן לדרוך ולנטרל את האזעקה מרחוק, במידה ושכחת להפעילה כשיצאת מהבית, מאפשרות קבלת הודעות בזמן אזעקה או תקלה ואף מאפשרות לנהל בקרה של כל אדם שנכנס או יוצא מהבית. ניתן גם להוסיף מצלמות אבטחה, שמאפשרות לצפות מי נכנס או נמצא בבית בזמן אמת.

๏ הורדת עלויות ביטוחיות

๏ הורדת עלויות ביטוחיות

רוב חברות הביטוח, נותנות הנחה משמעותית בביטוח הדירה כאשר הבית ממוגן באופן מלא ע“י מערכת אזעקה, כך שגם לך וגם להם יש שקט נפשי מדאגות. חברתנו מספקת מגוון אזעקות בעלות כל תקן ביטוחי. מחקרים רבים מצאו כי ככל שמספר מערכות האבטחה הביתיות גדל באזור מסוים, מספר הפריצות למגורים ירד בו משמעותית, גם עבור אלו שלא התקינו מערכת אבטחה משלהם. מערכת האזעקה לא רק מגנה עליך, אלא עוזרת לכל השכונה שלך להיות מקום בטוח יותר.

๏ התראות שונות

๏ התראות שונות

๏ התראות למוקד שמירה, מצוקה או לכל מספר אחר-כלל המערכות ניתנות לתכנות כך שיתריעו לכל מספר שתבחרו. זה יכול להיות מוקד שמירה, קרובי משפחה או לבעלי הבית. סוגי ההתראות יהיו לפי בחירתכם ולפי הסדר שתקבעו.
๏ התראת דליפת גז ונזילות-ניתן להוסיף גלאי גז, חום ונזילות לכל מערכת אזעקה חכמה, אשר מנתרות את האזור 24/7, גם כאשר האזעקה לא דרוכה. הגלאים המתקדמים יתריעו מקומית ו/או בטלפון הנייד ואפילו למוקד או למספר חירום.

בואו לראות אותנו מקרוב...
השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום!

סגירת תפריט