המונח ”בית חכם“ מוכר כבר שנים רבות ונחשב במשך זמן רב למוצר יקר ולמותרות שלא כל אדם יכול להרשות לעצמו ליהנות מהם. בשנים האחרונות, עם פרץ הטכנולוגיה המתקדמת והמעבר לייצור המוני, זמין וזול יותר, קיבלו מערכות אלה מעמד שונה, כך שיותר ויותר אנשים יכולים כיום להרשות זאת לעצמם, משום המספר ההולך וגדל של החברות המתמחות בכך אשר נכנסו לשוק והציעו את שירותיהן.
בשלוש השנים האחרונות, אנו עדים להתפתחות נוספת בשוק הבית החכם, בעיקר הדברים, לגבי האופן בו הוא מתממשק. המונח המקצועי לכך הוא  IoT – Internet of Things (האינטרנט של הדברים). הדבריםשאנו יכולים לשלוט בהם באמצעות האינטרנט, הם המפתח להצלחה של שיטה זו.

מידי שבוע מפותחות פלטפורמות חדשות לשליטה מרחוק על מוצרים בסיסיים בבית, המעניקות מענה על פי צורך כללי או נקודתי, לכל דרישה או בעיה. חברות ענק כמו Apple, Google, Amazon  או GE, חדרו לשוק במלוא עוצמתן ומציעות אף הן את הפלטפורמה הייחודית שלהן, שתשלוט עבורכם (כמעט) בכל מוצר חשמלי ביתי – ממתגי תאורה ותריסים חשמליים היורדים בפקודה קולית, ועד למכונת קפה שתכין לכם את הקפה בלחיצת כפתור מהטלפון הנייד בעודכם במיטה. אין סוף לאפשרויות!
הדרך הנכונה ביותר להתקנת מערכת חכמה שתשלוט בכל הבית באופן מלא, היא הכנת תשתית מוקדמת, הנבנית על פי תכנון נכון של המתקין ולפי הבנת הצורך של הלקוח. החלק היפה ביותר בטכנולוגיה הזו, הוא עצם היותה ניתנת להתקנה פשוטה גם על תשתית קיימת, ללא צורך בעבודה רבה ומלוכלכת שתשאיר אחריה אי סדר מהסוג המוכר והמרגיז. וכך, כל שנותר לכם הוא רק לבחור את המכשיר באמצעותו אתם רוצים לשלוט על הבית שלכם ואת המערכת שאתם מעוניינים לעשות זאת בעזרתה.

המוצרים הפופולריים ביותר כיום לשליטה מרחוק באמצעות מערכת חכמה הם מתגים ושליטה על תאורה, מערכות אזעקה משולבות עם מצלמות אבטחה, שליטה על דוד השמש או החשמל, שליטה על תריסים או מנועים חשמליים, כולם יחד או כל אחד לחוד, שליטה על מערכות שמע ומערכות מיזוג אוויר. כל המערכות הללו יכולות להיות נשלטות על ידכם ולעבוד על פי פקודה, לפי תזמון קבוע מראש או בהתאם לכל תרחיש אחר שתחפצו בו. חברת , מספקת לכם מענה לכל אלה על ידי שלל אפשרויות על פי הצורך והתקציב שלכם – אנו עובדים רק עם החברות המובילות בשוק מבחינת איכות המוצר והטכנולוגיה, כגוןControl 4, Somfy, Risco ,Philips Hue  ועוד.

לכם נשאר רק לבחור!

בואו לראות אותנו מקרוב...
השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום!

סגירת תפריט