מערכות האינטרקום והבקרה מהוות היום חלק בלתי נפרד ממערך האבטחה, ההגנה והסינון עבור מגוון רחב ביותר של מקומות וצרכנים.    ממערכת אינטרקום מסועפת בבניין מגורים ועד קודן כניסה לשער בחצר האחורית. מבקרת כניסה וחיווי ויזואלי בכניסה לגן ילדים ועד שיחת ועידה בין חדרים בבית מרובה קומות. חברתנו מציעה מגוון רחב של מוצרים העומדים בכל הקריטריונים המתאימים לאקלים הישראלי מחד ולעיצוב הפרטי או התעשייתי מאידך.

אנו ב- עובדים עם חברות פיתוח ישראליות ומעניקים עד 3 שנות אחריות על המוצרים.

חברתנו מתמחה בהתקנה ושדרוג של מערכות אינטרקום לפי דרישת הלקוח. אנו מספקים מערכות אינטרקום מותאמות אישית לבתים משותפים ופרטיים, מבני מסחר, בתי ספר, חנויות, משרדים ועוד.

אינטרקום אודיו

מערכות אודיו פנימיות, מאפשרות למשתמשים לתקשר בשמע בלבד מחדרים שונים בתוך מבנה גדול, כגון בניין דירות או משרדים מורכבים. מערכות אודיו חיצוניות מאפשרות לתקשר בין השער החיצוני או הכניסה לבין בעל הבית או השומר/דייר בבניין. חברתנו מציעה מערכות אינטרקום אודיו במגוון סגנונות אטרקטיביים ועיצוביים, לשימוש חיצוני ופנימי. דגמים מסוימים כוללים שפורפרות ולחצנים, בעוד שאחרות מאפשרות שיחה עם כפתורי טאץ או ללא מגע בכלל.

אינטרקום משולב וידאו

כמו מערכות אינטרקום האודיו, אינטרקום אודיו/וידאו יכול להיות מותקן מחוץ לבית או לעסק, בכל מזג אוויר ובנוסף לצליל ברור, נוספת לו מצלמה חיצונית המאפשרת צילום וידאו חי של המתקשר ואפילו לקיחת תמונות לפי דרישה או בכל צלצול. פונקציה זו, יוצרת אבטחה מוגברת יותר ושקט נפשי. מגוון המערכות מגוון ביותר ומציע יכולות מתקדמות, עיצובים רבים ושילובים אין סופיים עם מספר רב של מסכים בתוך הבית, חיבור למערכת מצלמות במעגל סגור או חיבור למערכת טלפוניה משרדית במשרד.

בין אם אתם מחפשים מערכת אינטרקום לבניין משותף/מגדל או עבור הבית/העסק שלך, המלצתנו היא להתייעץ איתנו לבחירה ועיצוב מערכת אשר תותאם בדיוק לצרכים שלכם. חברתנו נותנת תמיכה לתיקון מערכות אינטרקום קיימות ומתמחה בשדרוג והחלפת מערכת האינטרקום הישנה שלכם, ללא תלות בתשתית הקיימת.

אינטרקום לבניינים ומגדלים

מערכת האינטרקום לבניינים, יכולה לשמש לשמע, בתוספת וידאו, אפיקציה או טלפון קווי. גם כאן, מגוון המערכות וסוגיה רבים ותלויה בצרכי הדיירים ויכולה להתבסס על תשתית קיימת של מערכת ישנה או בהנחת תשתית חדשה. מגוון המערכות יכול לתת מענה של עד כ-1000 דיירים כאשר הבחירה לצלצול בפאנל הכניסה יכול להיות לשומר בכניסה בלובי לטובת סינון ראשוני או לכל דייר בנפרד ומסוגלת לתת לכל דייר לבחור את סוג השפופרת/מסך בדירתו(שפורפרת אודיו, שפורפרת משולבת מסך, מספר מסכי מגע או בלי שום אלמנט כל עוד החיוג הוא למספר טלפונים ניידים ו/או נייחים).

קודנים, מערכות כניסה ומערכות מנוהלות

מערכות בקרת הגישה התפתחו רבות בשנים האחרונות ומעבר לבקרת כניסה יחידה לדלת אחת, מסוגלות לתת מענה לבניינים מרובי כניסות ובעלי חדרי דיירים, מחסנים וחדרי כושר כך שניתן לשלוט בכל זמן נתון, גם מרחוק, על כל הנכנסים והיוצאים, באישור זמני פעילות של כל חדר או כניסה ולהוסיף או להסיר משתמשים בקלות וללא צורך בטכנאי. כך גם בבתי עסק קטנים או גדולים, ללא תלות והגבלה במספר החדרים הנשלטים. התמורה הינה הרבה מעבר לאבטחת הנכנסים לדלת כניסה או חדר ישיבות, אלא מתן המענה לאבטחה ובקרה בשליטה מרחוק על הנכסים החשובים לך מכל.

אנו ב- רואים את מערכות בקרת הגישה והתיעוד כמרכיב אסטרטגי בכל בניין מרובה דיירים או במערך העסקי של החברה או העסק שלך. בין אם מדובר במערכות שנועדו לשלוט על דלת אחת עם קומץ משתמשים באמצעות Hardwire ועד עשרות מבנים, אלפי משתמשים במספר רב של דלתות, כניסות, מעליות או חניונים. ניתן לנהל ולתכנת לפי דרישות רבות ומגוונות ולהנות משקט נפשי בידיעה שהכל מאובטח, מנוהל ונשמר לכל מקרה שלא יהיה. בנוסף, כלל המערכות שלנו מאפשרות התרחבות והוספת בקרים, לפי צורך ודרישה.

בואו לראות אותנו מקרוב...
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סגירת תפריט